اينترنت نسل 4 ثابت (TD-LTE)
 
اينترنت نسل ? ثابت  TD-LTEدر حقيقت آخرين نسل اينترنت ثابت پهن باند است و بهترين گزينه براي تامين بي‌سيم اينترنت منازل و سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌هاي تجاري به شمار مي‌رود. اين سرويس در مقايسه با ساير سرويس‌هاي موجود اينترنت ثابت از جمله ADSL و وايمکس تجربه سرعت بالاتري را براي کاربر به ارمغان مي‌آورد و محدوديت‌هايي مانند محدوديت مکاني، عدم امکان جابجايي مودم، نياز به استفاده از خط تلفن و لزوم وجود ظرفيت خالي در مرکز مخابرات منطقه را برطرف کرده است.
 
 
از مهمترين ويژگي‌هاي اين سرويس مي‌توان به راه‌ اندازي سريع و عدم نياز به خط تلفن ثابت براي راه‌اندازي سرويس، پهناي باند بسيار بالا، پايداري بالاي سرويس در آپلود و دانلود، امکان خريد بسته‌هاي متنوع و مقرون به صرفه، برخورداري از پشتيباني ?? ساعته و نيز ارائه مودم با قابليت جابه‌جايي و امکان دريافت سرويس در تمامي مناطق تحت پوشش در سراسر کشور اشاره کرد.
 
اگر در حال حاضر از اينترنت ADSL استفاده مي‌کنيد ولي از کيفيت خدمات ارائه شده رضايت نداريد، يا اگر در منطقه زندگي شما پورت خالي براي ارائه خدمات اينترنت ثابت وجود ندارد، اينترنت پرسرعت  نسل ? ثابت  TD-LTE (با دامنه سرعت ? مگابيت بر ثانيه تا ?? مگابيت بر ثانيه)، بهترين گزينه است.
 
 
 
Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates